W sobotę nasz UKŻ Szkwał zrealizował drugie z trzech spotkań w ramach projektu „Złap wiatr w żagle”

Jako klub mamy ogromną przyjemność prowadzić te zajęcia we współpracy z Pomorskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku.

To był niezwykle intensywny czas! Nasi młodzi adepci wykazali się ogromnym hartem ducha i opanowali potężną dawkę wiedzy.

Zanim jednak postawiliśmy żagle, czekało nas sporo pracy – dużą część dzisiejszych zajęć poświęciliśmy na przygotowanie łódek

15 maja 2026 r. nad jeziorem Trzebież w Nożynie odbył się III Piknik Żeglarski.

Z dumą informujemy, że zaangażowanie Szkoły Podstawowej w Nożynie w promocję edukacji morskiej i żeglarskiej

Frekwencja i pogoda dopisały idealnie. Wiatru mogłoby być odrobinę więcej, 

Z dumą ogłaszamy że nasz Uczniowski Klub Żeglarski dzięki pozytywnej ocenie Pomorskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku