28 kwietnia 2026r. był Dniem Ziemi w naszej szkole.
Z tej okazji wszyscy Uczniowie wraz z Opiekunami zaopatrzeni w worki i rękawiczki wybrali się w teren, aby posprzątać naszą piękną okolicę. Żaden papierek, drobiazg nie umknął uwadze naszym dzielnym Uczniom i Przedszkolakom. Podczas akcji odbyło się wiele ciekawych i pouczających rozmów, np. jak dbać o Ziemię, jak prawidłowo segregować odpady, co jeszcze możemy zrobić, aby nasza Planeta była piękna i z nas zadowolona.
Młodsi Uczniowie wykonali ciekawe plakaty związane z dzisiejszą tematyką, natomiast starsi rozwiązywali różne quizy i krzyżówki.
Zwieńczeniem całej akcji było wspólne spotkanie przy grillu z przepyszną kiełbaską.
Bardzo dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcję, liczymy na to, że Dzień Ziemi będzie trwał u nas cały rok, a nasza okolica będzie piękna i czysta
https://sp.nozyno.pl/aktualnosci/posprzatalismy-nasz-maly-wielki-swiat#sigProIdb4b4f1821a











