Życzymy Wam powodzenia, wiary we własne możliwości i osiągnięcia jak najlepszych wyników.
Przed Wami ważny czas – Egzamin Ósmoklasisty!
Życzymy Wam powodzenia, wiary we własne możliwości i osiągnięcia jak najlepszych wyników. Wierzymy, że egzamin będzie przebiegał w spokojnej, pełnej skupienia atmosferze, a jego wyniki otworzą drzwi do wymarzonej przez Was szkoły.
Powodzenia!
Dyrektor, Grono Pedagogiczne,
Pracownicy Obsługi i Administracji,
Koleżanki i Koledzy











