Życzymy Wam powodzenia, wiary we własne możliwości i osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Przed Wami ważny czas – Egzamin Ósmoklasisty!

Życzymy Wam powodzenia, wiary we własne możliwości i osiągnięcia jak najlepszych wyników. Wierzymy, że egzamin będzie przebiegał w spokojnej, pełnej skupienia atmosferze, a jego wyniki otworzą drzwi do wymarzonej przez Was szkoły.

 Powodzenia!

Dyrektor, Grono Pedagogiczne,

Pracownicy Obsługi i Administracji,

Koleżanki i Koledzy